Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    3. Koğuş

    İstanbul - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy) 21 Mayıs 2022 Cumartesi
    90 dakika
    • Tiyatro

    3. Koğuş

    Süre : 90 dk.

    Acıklı Müzikli Komik Arabesk Güldürü

    Meşhur Üç Numaralı Koğuş;
    Aslen siyasetten girenlerin koğuşudur. Fakat hapishane dolu olduğu için Üç Numaralı Koğuşa 3 mahkum gönderirler ve burası 3 mahkumun yaşam alanı olmuştur. Seyit cinayetten, tavuk hırsızlığından Eyüplü Eşref ve hiçbir suçu olmayan sadece işporta su satarken yanlış anlaşılma ile mahkum edilen saf Salih... Bu 3 mahkuma 1970 yılında yeni bir misafir gelecektir, Yusuf...Birbirleri ile tanışmaları,koğuşta anıların yeniden hayat bulması...

     

    Oyuncular: Hacı Ali Konuk - Osman Büyükercan - Ali Fuad Pekzeren -Sinan Koşan - Hüseyin Öztürk
    Yazan ve Yöneten:Hüseyin Öztürk
    Genel Koordinatör:Emre Öztürk
    Müzik Tasarım:Murat Aşkan
    Sahne Amiri:Miray Çelik
    Ses ve Işık:Sahir Yavaş
    Kostüm:Tuğçe Öztürk
    Fotoğraf:Tuğçe Aydın
    Afiş Tasarımı:Ekrem Temizer
    Organizasyon:Berkan Öz
    Yapım:Seyirlik Sanat

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Cevahir Sahne (Mecidiyeköy)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü