Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Umut (Salçalı Makarna)

    90 dakika
    • Tiyatro

    Umut (Salçalı Makarna)

    Yaş sınırımız yoktur. Oyunumuz 2 perde 90 dakikadır.

    Baba ne demek? Omuzuna yaslandığımız, dert ortağımız, hayallerimizin prensini şekillendiren adam mıydı? Yoksa; Korktuğumuz,çekindiğimiz, sırlarımızı sakladığımız, utandığımız bir yabancı mı? Baba her şeyimiz olamaz mı? Bu soruların cevabını beraber arayacağımız oyunumuza hepiniz davetlisiniz

    Yazan-Yöneten : Ömer Köse

    Oyuncular : Ömer Köse-Yaren Derebaşı

    Ses Işık : Yasin Güvenç

    Dekor : Bülent Turutoğlu

    Afiş Tasarım : Burçak Beşlioğlu Ve Ekibi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü