Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Uşak, Kral ve Ötekiler

    Vişnelik, No:, Çolpan Sk. No:1, 26020 Odunpazarı/Eskişehir 4 Şubat 2023 Cumartesi
    • Komedi

    Uşak, Kral ve Ötekiler

    Doğduğumuz an gözümüzü nereye açacağımızı bilemeyiz bu bir kümeste olabilir bir saray da… Kendi küçük krallıklarımızın esiri oluruz… Bırakıp gidemeyiz bir türlü. Vazgeçmek zordur… Ve bir gün krallığımızın sözde değeri ile yüz yüze kalıveririz… Özgürlüğümüzden vazgeçmişizdir çünkü…  

    Yazan : Süleyman Karaahmet

    Yönetmen : Elçin Karaahmet

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Eskişehir - Hasan Polatkan Kültür Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Uşak, Kral ve Ötekiler Biletleri ve Fiyatları

    EskişehirUşak, Kral ve Ötekiler Eskişehir Biletleri

    AdresHasan Polatkan Kültür Merkezi
    26,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü