Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Uyan

    Uyan

    60 dakika
    • Dram

    UYAN

    Etkinlik Yaş Sınırı: 18+

    Eski bir palyaço olan Pufi, Dünya'daki tüm insanların üreme kabiliyetlerini kaybettiği, artık çocukların olmadığı bir gelecekte hayata tutunmaya çalışmaktadır.

    Bir yandan yıkılmakta olan bir toplumu, mutlak hakimiyet ve despotlukla kontrol etmeye çalışan bir zihniyetle, diğer yandan kendi ezici yalnızlığıyla mücadele eden Pufi; geçmişin, bugünün ve geleceğin gerçeklikleri ile umursamazca dalga geçerken, tanıdığı bir kadının hamile olduğunu öğrenince hayatını ona yardım etmeye adar.

    Acımasız bir dünyada, elinde küçük bir kandille insanlığın masumiyetini arayan bir adamın hikayesi.

    " Hepsinden önce… Parklardaki ağaçlar daha yeşilken, sahile vuran dalgalar açık maviyken, uzakta batan güneş daha turuncuyken, vapurların peşindeki martılar daha neşeliyken… Bütün bunlardan önce yani. Başlangıçtan, ya da bitişten… Nasıl da keskin bir çizgiyle ayrılmış hayatın öncesi ve sonrası? Nasıl da solmuş bütün renkler, hiç fark ettirmeden? Ağır ağır grileşmiş sanki her şey. Nasıl olur da göremez, fark edemez ki insan, renklerin soluşunu? Neşe denilen şeye alışıp alarmı duymamışız sanki, hep on dakika daha ertelemişiz. Uyumuşuz. O kadar uyumuşuz ki, uyuşmuşuz.

    Her şeyden önce… "

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu