Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Vakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tozu

    Cevahir Alışveriş Merkezi Kat:2 Şişli / İstanbul 04 Nisan Salı - 24 Nisan 2023 Pazartesi
    55 dakika
    • Dram
    • Komedi

    Vakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tozu

    Süre: 55 dk.
    Yaş Sınırı: 12+

    UNESCO tarafından Yaşayan İnsan Hazinesi seçilmiş Alpay Ekler'in kaleme aldığı “Vakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tuzu” adlı oyun, meddahın modern yorumlaması olma özelliği taşıyor. Oyun, şamanik unsurların meddaha, meddahın da günümüz dramatik sanatlarına nasıl dönüştüğüne dair seyircisine ipuçları veriyor. Destansı özelliğe sahip bir masalı modern dramaturji tekniğiyle sahneye taşıyan oyun, özgün müzikleri ve çağdaş rejisiyle seyircisini bekliyor.

    Rejisi Yetkin Yüksel, dramaturgisi M. Emin Taşdemir tarafından yapılan oyunda Sibel Tomaç sahne alırken,  oyunun müziklerini İlhan Kavaklıpınar besteledi.

    Yazan: Alpay EKLER
    Yöneten: Yetkin YÜKSEL
    Yardımcı Yönetmen: M. EminTAŞDEMİR
    Yönetmen Yardımcısı: Enis ERGÜN
    Dramaturg: M. Emin TAŞDEMİR
    Müzik: İlhan KAVAKLIPINAR
    Oynayan: Sibel TOMAÇ
    Süpervizör: Mustafa İRİ

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Besa Sahne Cevahir Salon B

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Vakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tozu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaVakvak Yılanlı Asa ve Son Karagöz Tozu İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresBesa Sahne Cevahir Salon B
    Organizasyon Baht Tiyatro
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBesa Sahne Cevahir Salon B
    Organizasyon Baht Tiyatro
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla