Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Vasfi Bingölbalı - Stand up

    Vasfi Bingölbalı - Stand up

    Cevahir Alışveriş Merkezi Kat:2 Şişli / İstanbul 5 Aralık 2023 Salı
    75 dakika
    • Stand up

    Vasfi Bingölbalı - Stand up

    Vasfi Bingölbalı; politik, ofansif stand up gösterisiyle Melih Gökçek'ten Nusret'e; Suriyelilerden Ümit Özdağ'a ve daha birçok aşina olduğumuz, hayatımıza giren geniş ünlü yelpazesini, kendi yolculuğu içinde yer edişlerini alışılagelmiş politik figürlerin aksine koltuğa yapışmadan stand up'ın doğasına da uygun bir şekilde çoğunlukla ayakta icra ediyor. Woody Allen'ın "Komedi eşittir tragedya artı zaman!" sözünün gösterinin çıkış noktası olduğu ve zamanın travmalarımız üzerindeki iyileştirici gücünün en ilkel ve güzel içgüdüsel eylemi "gülmek" halini aldığı bu gösteride gülüşmek üzere... Ha, bir de komik. Çok komik.

    Yaş Sınırı: 13+

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Vasfi Bingölbalı - Stand up Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaVasfi Bingölbalı - Stand up İstanbul Avrupa Biletleri

    Adres Besa Sahne Cevahir Salon B
    2 BİLETİN 1'İ BEDAVA Aynı seanstan en az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    Organizasyon Aydos Oba
    250,00 TL 'den başlayan fiyatlarla