Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ya Da Herhangi Bir Yer

    • Tiyatro

    Ya Da Herhangi Bir Yer

    İçinde yaşadığı çevre, toplumsal koşullar ve ailesiyle hiçbir zaman barışamamış olan Hester evi terk eder. Bu süreyi, bir iş kazasında tek bacağını kaybetmiş babasına bakarak geçiren Johhny ise adeta Hester'ın barışamadığı her şeyin bir temsili, yani "babasının kopyası" olmuştur. Görüşmedikleri on
    beş senenin ardından Hester eve döner ve kardeşi Johnny'i bulur. Hem de her şey, tam da "bıraktığı" gibidir...“Davranışlarının nedenlerini “ben böyleyim” cevabıyla açıklayan, baba ile bütünüyle özdeşleşme ve bütünüyle reddetme yollarından birini tercih etmiş iki zıt kardeş… Yıllar sonra iki yabancı gibi bir
    araya gelmelerinin hiçbir anlam ifade edemediği, doğdukları, büyüdükleri, hayatı öğrendikleri evde yıllar sonra buluştuklarında; evlerinin herhangi bir yerden, kardeşin herhangi birinden farkının kalmadığı, tartışmalarında hangisinin haklı olduğuna tam olarak cevap veremediğimiz, tutunduğu zıtlıkların çarpıştığı anlarla dolu bir oyun.”
    *Athol Fugard’ın “Merhaba ve Hosçakal” oyunundan hareketle tasarlanmıstır.
     

    Yöneten: Melih Pamukçu
    Tasarlayan: Kader Karadeniz
    Oynayanlar: Kader Karadeniz, Melih Pamukçu
    Dramaturgi: Selen Kartay
    Müzik Tasarım: Çağrı Beklen
    Kostüm - Aksesuar: Zeynep Nur Azer
    Afiş Fotoğrafı: Tara Demircioğlu
    Yapım: Tiyatro Kaygan Zemin

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü