Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yara

    • Dram

    Yara

    ZAHM

    Emre Tandoğan tarafından tasarlanan performans, yaratılışın kendisinin başlıbaşına bir yara olduğu yaklaşımı ile tüm yaratılış mitlerini yaratan ve yaratılan düzleminde yeniden irdeleyor. Performans üç ana başlıktan oluşuyor.

    Zahmül Adem(Adem’in yarası)

    Zahmül Alem(Alem’in yarası)

    Zahmül Alim(Alim’in yarası)

    Performansta sahneye dair olan beden, ışık, müzik, gölge, kukla gibi tüm enstrümanların tek bir kişi tarafından sahne üzerinde görünür bir biçimde yaratılması ile biçimsel olarak sahnede tekil olmak üzerine de yeni bir bakış açısı oluşturmayı hedefliyor.

    Yönetmen : Emre Tandoğan

    Işık Tasarımı : Enrico Zeber

    Makyaj : Gülsüm Tandoğan, Şirin Tandoğan

    Foroğraflar : Ezgi Tandoğan 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü