Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yaramazlar Sirki Çocuk Tiyatrosu

    Gayret, İvedik Cd. No:35, 06170 Yenimahalle/Ankara 5 Şubat 2023 Pazar
    50 dakika
    • Çocuk Tiyatrosu

    Yaramazlar Sirki Çocuk Tiyatrosu

    Tüm etkinliklerimiz 2-11 yaş icin uygundur.

    Süre: 50 Dk.

    Zamanın en iyi sirki artık iş yapmamaktadır ve sirk sahibi Medrano, sirki kapatmak ister ama karşısına Kiki ve Kuku kardeşler çıkınca her hareketlerine gülmeye başlar ve tekrar umutlanır. Güzel bir gösteri için çalışmalara başlarlar. Ekibe bir de illüzyon gösterisi yapan yeni bir üye aldıktan sonra gösteri günü gelir... Aksiliklerle dolu bu sirkte Kiki ile Kuku başarılı olabilir mi? Medrano tekrar sirki kurtarıp tüm çocukları davet edebilir mi? Tüm sorunlara rağmen iyi arkadaş olabilecekler mi? Bu soruların hepsini cevaplamak için sizlerle beraber YARAMAZLAR SİRKİ'ne  gidiyoruz, haydi! Sen de hem eğlenceli hem şaşırtıcı hem de inanılmaz gösteriye şahit ol. Bakalım Kiki ile Kuku'nun başına neler gelecek?

    Kiki: Muhammed Furkan Gölbaşı
    Kuku: Ahmet Eren ŞANÖZ 
    Medrano: Süleyman CEYLAN
    İllüzyonist: Tolga Furkan GÜLER
    Yazan: Muhammed Furkan Gölbaşı
    Yöneten: Süleyman CEYLAN
    Dekor: Orenda Tiyatro ile KYB Medya 
    Müzik tasarım ve koreografi: Ayşe Nur Şahan
    Yapım: KYB MEDYA

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.
    • Organizasyon şirketi, etkinlik için uygun görmediği kişilerin bilet bedelini iade etmek koşuluyla etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Yaramazlar Sirki Çocuk Tiyatrosu Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraYaramazlar Sirki Çocuk Tiyatrosu Ankara Biletleri

    90,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü