Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yargırtma

    Rasimpaşa mah, Misakı Milli Sk. 93/a, 34750 Kadıköy/İstanbul 10 Şubat Cuma - 18 Şubat 2023 Cumartesi
    • Komedi
    • Karakomedi

    Yargırtma

    Süre: 105 Dk. - İki Perde
    Yaş: +17

    “Sizin, sizinle olan duruşmanız başlıyor.”

    Bilmem kaç milyar ışık yılı uzaklıktaki, uçsuz bucaksız bir gezegende erkek ne yaparsa suçlu, kadın her zaman haklıymış... Bu gezegendeki yargıcın doğrusu, evrensel doğru mu yoksa öznel bir doğru muymuş? Peki bu doğru, beraberinde adalet anlamına da gelir miymiş?  Mesleğinin hakkını vermek, ailesine bakmak için çabalayan bir mübaşir ne yapmış ki suçlu duruma düşmüş? Yargıç’ın kirli işlerini temizleyecek bir dostu olsa fena mı olurmuş? Adalet miymiş mülkün temeli yoksa mülk müymüş adaletin temeli? Dünyadan milyarlarca ışık yılı uzaklıkta yaşayan Yargırtanların cevap anahtarı işte bu kara komik duruşmada, "YARGIRTMA"da saklı...”

    Yazan-Yöneten: Ali Can KARAGÜLMEZ
    Yönetmen Yardımcısı: Barış KOKU

    Afiş Tasarım: Celal KOÇYİĞİT
    Afiş Düzenleme: İlknur ÇAY
    Müzik & Işık: İbrahim ÇANAKÇI

    Oyuncular:
    Ali Can KARAGÜLMEZ
    Umut SARI
    Deniz UZUN
    İbrahim ÇANAKÇI
    İlknur ÇAY

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Eylül Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Yargırtma Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluYargırtma İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresEylül Sahnesi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresEylül Sahnesi
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü