Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yaşlı Kadın ve Papağan

    • Çocuk Oyunu

    Yaşlı Kadın ve Papağan

    Yaş Sınırı: 4+ 

    Çocuk Oyunu

    Yaşlı Bayan Gage, köpeğiyle birlikte yoksul bir hayat sürüyordu. Günlerden bir gün kapısını çalan postacı bir mektup getirdi. Bayan Gage’in kardeşi her şeyini ona miras bırakmıştı. Heyecanla yola çıkan Bayan Gage, mirası almak için kardeşinin yaşadığı kasabaya varınca onun kendisine beklenmedik bir şey daha bıraktığını öğrendi. Rengarenk bir papağan! Fakat bilmediği bir şey vardı. Bu sıradan bir papağan değil, Bayan Gage’nin hayatını değiştirecek bazı sırları bilen çok özel bir kuştu!

    Oyunun Adı: Yaşlı Kadın ve Papağan
    Oyunun Yazarı : Virginia Woolf
    Oyunlaştıran : Hamza Berber - Ferhan Petek
    Yönetmen : Mine Çerçi
    Oynayanlar : Bekirhan Ak - Görkem Ceyhun - İrem Keskin - Burak Çağatay Serinbaş - Ferhan Petek
    Oyunun Türü : Maske ve Kukla Tiyatrosu
    Afiş Tasarım : Nilüfer Belediyesi
    Dekor Tasarım : Burak Etöz
    Kostüm Tasarım : Özlem Karabay
    Maske Tasarım  :  Ceyhun Can Avar
    Kukla Tasarım : Cecile Ayhan
    Müzik Danışmanı : Aytaç Ataç
    Işık Tasarım : Murat Özdemir & Hasan Fatih Karakuş
    Ses - Işık Kumanda : Uğur Yıldız

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü