Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yeryüzü Yankıları

    Gayret, İvedik Cd. No:35, 06170 Yenimahalle/Ankara 30 Ocak 2023 Pazartesi
    • Dram

    Yeryüzü Yankıları

    "Unutulmasınlar diye..."

    (13+, tetikleyici unsurlar içerir)

    Yeryüzü kalabalık ve karanlık... Anlatılan tüm hikayeler üst üste bir yığın... Bir uğultu var kulaklarda. Unutulmasınlar diye anlatılan tüm hikayeler yeryüzünde yankılanıyor.

     

    Yöneten: Özge Yıldırım
    Yazan: ABT Ekibi
    Oynayanlar: Azra Sarı, Bekir Yalçın, Buse Üçer, Cansu Durmuş, Dilek Yıldız, Ebrar Uçar, Mehmet Melih Bayram, Namigar Uçar, Oğuz Tiryaki, Ömer Lüser, Serdar Yıldırım, Yaz Gündoğumu
    Dekor: ABT Ekip
    Kostüm & Aksesuar: ABT Ekip
    Işık Tasarım: ABT Ekip
    Müzik: Kevin MacLeod, Coyote Hearing, Soulpacifica, Sextile, Loopop, Infraction Music, Jeremy Korpas, Alex Productions, Zero Project, Scott Buckley, Miyuu(NCS Music), Dan Hanig (izinler için teşekkürler)
    Afiş Tasarım: Sena Bademli

    Teşekkürler: Anadolu Müzik Kültürleri Derneği, Halkevleri, Günebakanlar Kadın Kooperatifi, Hünkar Hacı Bektaş Veli Vakfı Serçeşme Cemevi, Kadın Savunma Ağı Mor Mekan Derneği, Bambu Sahne, Tiyatro İklimler
    Alternatif tasarım uygulamaları için Hilmi Katoğlu,  Nalan Erdoğan'a, Kulis desteği için Neşe Kavak'a teşekkürler.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Ankara Yenimahalle Dört Mevsim Tiyatro Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Yeryüzü Yankıları Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraYeryüzü Yankıları Ankara Biletleri

    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü