Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Yılbaşı Partisi

    22 Mayıs Pazar - 29 Mayıs 2022 Pazar
    120 dakika
    • Dram

    Yılbaşı Partisi

    Süre : 120 dk.

    Yaş Sınırı : 16+

    İki yetişkin erkek kardeşin, aralarında yaşam boyu süren anlaşmazlıkların traji-komik öyküsü. Oyun, bireyin kendini gerçekleştirme, var olma gibi ruhsal sorunları; kişilik, özgürlük, yalnızlık, aşk, öteki olma, sevgi-nefret birlikteliği, iyi ile kötünün değişimi gibi temalar içinde ele alıyor. Kutsal ve sanatsal anlatıların, eski hikayelerin günlük hayattaki izdüşümlerinin alegorik bir biçimde dile geldiği, kurmaca ile gerçeğin birbirine karıştığı bir oyun.

    Yazan: Üveys Akıncı
    Yöneten: Hakan Pişkin
    Yönetmen Yardımcısı: Ege Seçkiner
    Oyuncular: Resul Ayan, Güner Elmas, Delal Yıldırım.
    Dekor Kostüm Tasarımı: Tuğçe Yıldırım
    Işık Tasarımı: Murat Bakır
    Afiş Tasarımı: Mihriban Kaynak

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - İnfiniti Sahne
    Bursa - Ahmet Vefik Paşa Bursa Devlet Tiyatrosu

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü