Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Zenci Adası - AnTiYap FEST

    • Polisiye

    Zenci Adası - AnTiYap FEST

    Bambaşka hayatlardan on kişi, zenci adasına davet edilir. Görünürde hiçbir ortak yönü olmayan bu on yabancı neden toplumdan tecrit edilmiş bir adada olduklarını öğrendiklerinde artık çok geçtir. Adaya giden on kişiden kaçı dönebilecektir? Ya da adada sadece on kişiler mi? Agatha Christie'nin ölümsüz polisiye klasiğinden tiyatroya uyarlanmıştır.
     

    Yazan: Agatachristie
    Yöneten: Azin Mokhtari
    Rreji Asistanı: Güzey Uzel
    Işık Müzik Tasarım: Fikret Tutçu
    Afiş Tasarım: Lumos Serkan Şenyuz
    Prodüksiyon Amiri: Oktay Aydin
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu