Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Zeytin Çekirdeği

    55 dakika
    • Tiyatro

    Zeytin Çekirdeği

    Yaş Sınırı: 12+

    Yıllar önce bir subay tarafından evlat edinilen sekinenin, kızı ve torunu ile ilişkisi üzerinden ilerleyen kimliğini bulma yolculuğu, incelikle işlenmiş bir öteki olma, beride olma, kadın olma hikayesi. 

    Nar Sahne 2011 yılında Nilüfer AKCAN TEKİN tarafından kurulmuş; oyunlarının konularını güncel olandan alan, toplumsal olaylar ile ilgili farkındalık oluşturmayı ilke edinmiş, eşitlik, sevgi ve barış temelinde teatral sanat üreten bir oluşumdur. Sanat üretiminin yanında tiyatro sanatının içeriğini oluşturan birçok dalda (tiyatro-diksiyon-iletişim-yaratıcı drama vs.) çocuk ve yetişkin
    olmak üzere verdiği eğitimlerle bölgesinin nitelikli bir eğitim kurumudur.
    Nar Sahne, bünyesinde oyunculuğu meslek olarak seçmiş kişilerin yanı sıra, farklı meslek gruplarından tiyatroyu yaşamında bulundurmak isteyen kişilere de sahneye çıkma olanağı vermeyi ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda ilk oyununu Hatay- İskenderun’ da kendi cep sahnesinde toplam 600 izleyici ile buluşturmuştur. AYNASI KIRIK KADINLAR isimli bu oyun, izleyenlerinden aldığıolumlu eleştiriler doğrultusunda 2019-2020 sezonunda hem kendi sahnesinde hem de turne yapabileceği illerde temsiller yapacaktır.
    Nar Sahne bünyesinde AYNASI KIRIK KADINLAR, ZEYTİN ÇKİRDEĞİ ve ROL SENİN isimli üç yetişkin, KRALIN GİYSİLERİ, DOĞA ANA’NIN SİHİRLİ FIRÇASI isimli iki çocuk oyununu barındırmaktadır.
    Bu tiyatro oyunlarının yanında, kendi atölyesinde ya da farklı yerlerde uygulanmaya müsait onlarca Yaratıcı Drama ve Masal atölyesine sahiptir. Nar Sahne tiyatro yapmaya devam ettiği sürece; çocuk, gençlik ve yetişkin oyunlarını çağdaş konu ve reji yaklaşımları ile sergilemeye devam edecektir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü