Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ziyaretçi - 14.ETHOS Tiyatro Festivali

    85 dakika
    • Tiyatro

    Ziyaretçi 

    Ulusal Akademik Drama Tiyatrosu

    (Oyun Türkçe üst yazı ile gösterilecek)

    Tür: Psikolojik Dram

    Süre: 85 Dakika

      Bir adamın odasına yabancı bir adam geliyor... Garip bir istekle geliyor ...   Tuncer Cücenoğlu'nun performansı böyle  başlıyor. Oyun,  Ölüm ve Yaşam, Sevgi ve Tutku, Özveri ve Umutsuzluk  konularını  gündeme  getiriyor.   Fantastik ve eğlenceli bir kara güldürü olan “Ziyaretçi” yaşam ve ölüm arasında geçen süreçte en önemli değerlerimizi anlatırken, Dünya barışını kadınların getireceğini söylüyor…

    Yazan: Tuncer Cücenoğlu

    Yöneten: Diykanbayev Şamil

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü