Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    • Deutsch
    • Français
    • Dansk

    Fireheart

    Animasyon Fantastik Komedi

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    Fireheart Filminin Konusu

    Fireheart filminin detayları

    Gjashtëmbëdhjetë vjeçarja Georgia Nolan ëndërron të bëhet femra e parë zjarrfikëse në botë. Kur një zjarrvënës misterioz fillon të digjet në Broadway, zjarrfikësit e Nju Jorkut fillojnë të zhduken. Kryebashkiaku i Nju Jorkut e thërret babanë e Xhorxhias, Shaun, të dalë në pension për të udhëhequr hetimin për zhdukjet. E dëshpëruar për të ndihmuar të atin dhe për të shpëtuar qytetin e saj, Georgia maskohet si një djalë i ri i quajtur "Joe" dhe bashkohet me një grup të vogël zjarrfikëssh të papërshtatshëm që përpiqen të ndalojnë zjarrvënësin.

    • Vizyon Tarihi 08 Haziran 2023 Perşembe
    • Film Türü Animasyon, Fantastik, Komedi
    • Süre 0 dakika

    Fireheart Filminin Oyuncuları

    Fireheart filminin kadrosu

    Seansları görmek için şehir seçiniz

    Bu filmi izleyebileceğiniz sinemaları ve seansları görebilmek için aşağıdaki şehir seç butonuna tıklayın.

    Popüler lokasyon bulunamadı!

    Fireheart Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    0 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    0 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0
    Başarılı
    Teşekkürler Yorumunuz kaydedildi. Editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra görüntülenecek.
    Deneyiminizle ilgili başka bildirmek istediğiniz bir konu var mı?
    Başarılı
    Teşekkürler Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.