Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Spider-Man: Across the Spider-Verse

    Aksiyon Macera Animasyon

    rating star

    -

    Editör Puanı

    0 Kritik
    rating star

    -

    İzleyici Puanı

    0 Yorum

    Spider-Man: Across the Spider-Verse Filminin Konusu

    Spider-Man: Across the Spider-Verse filminin detayları

    Ende i tronditur nga humbja e Gamora, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të nënkuptojë fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

    • Vizyon Tarihi 01 Haziran 2023 Perşembe
    • Film Türü Aksiyon, Macera, Animasyon
    • Süre 140 dakika

    Spider-Man: Across the Spider-Verse Filminin Oyuncuları

    Spider-Man: Across the Spider-Verse filminin kadrosu

    Spider-Man: Across the Spider-Verse Filmine Kaç Puan Veriyorsunuz?

    0 kullanıcı değerlendirdi
    Gönder

    0 / 5

    Doğrulanmış İzleyici Puanı

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0