Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler

Adem Uğur


Adem UĞUR, Uluslararası alanlarda, branşında en iyi ve en kaliteli hizmetleri verme amacıyla kendisine bir yol çizmiş ve bu ilkeler doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir.

FİYAP Yapımcılar birliğine bağlı olarak Yapımcı ve Yönetmenlik yapan Adem UĞUR, daha önce çalıştığı kişisel hizmetleriyle adını ve hizmetlerini yaptığı işlerin kalitesiyle ilgili alanlarda duyurmuş ve kendi alanında olması gerektiği yerde durmuştur. Aynı kaliteyi devam ettirip sürekli gelişim haline olan yaratıcı, dinamik ve alanında uzman ekipleriyle hizmet ve kalitesinden ödün vermeden çalışmalarına devam etmektedir.

Bu arada pek çok belgesel film projesine, kurumsal tanıtım filmine, video kliplere ve grafik çalışmasına imza atıp, alışılmış kalıpların dışına çıkmayı ve yeni fikirler üreterek çalışmayı kendisine ilke edindi.

Yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, dinleyen, güvene önem veren, hayal etmesini bilen, değişime, gelişime ve öğrenmeye açık bir ekip ile çalışmaktadır.

Gerek teknik ekip gerek reji olmak üzere tam profesyonel eksiksiz teknik donanıma sahip olmak üzere, çekirdekten yetişmenin verdiği gurur ve aldığı başarı ödülleriyle yoluna emin adımlarla devam etmekte.

Yer aldığı filmler

Filmlerden, Tiyatrolardan, Konserler ve Festivallerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!