Gabriel Sabloff


Gabriel Sabloff, Los Angeles'ta ödüllü bir yönetmen, yazar ve editör. Sabloff, yüksek gerilim, aksiyon, korku ve tiyatro sahnelerini kavramak için biliniyor. 

En son olarak, Sabloff "SAMSON" (2018) uzun metrajlı sahnelerini yönetti. Sabloff, popüler "Reveal Road" filmleri, "DANCER AND THE DAME", Billy Gardell'in başrolü paylaştığı bir komedi ve Robert Loggia'nın oynadığı "APOSTLE PETER & THE SON SUPPER" de dahil olmak üzere Pure Flix Entertainment için birkaç uzun metrajlı film ve TV dizisi yönetti. Sabloff, yönetmenlik ve düzenleme yeteneklerini 2014 yılının en kârlı bağımsız filmi olan "GOD'S NOT DEAD" olan dünya çapında büyük hit şarkısına da katkıda bulundu. 

Daha önce Sabloff dokuz yıllık bir Yaratıcı Yönetmen olarak tasarım ve geliştirme şirketi olan Red Monkey Pictures'da çalıştı. Sabloff zamanın en büyük müzik sanatçılarıyla birlikte çalıştı ve canlı sahne tasarımlarından animasyonlu filmlere kadar her şeyi yarattı. Jay-Z, 50 Cent, Mary J Blige, Missy Elliot, Usher, Lil Jon, Chris Brown, Ludacris, Bone Thugs n 'Harmony ve daha fazlası için içerik hazırladı. 

Sabloff, efsanevi 2004 kısa metni "Grayson" da yaptığı görüntü yönetmelikleri ve düzenleme çalışmaları ile tanınır. Web'de profesyonel kalitede fan filmlerinin yeni dalgasını şekillendiren bir film. 

Yer aldığı filmler

Filmlerden, Tiyatrolardan, Konserler ve Festivallerden haberdar olmak için e-bültenimize kaydolun!