Tiyatro Oyunları

Filtrele

Filtreleri Göster Filtreleri Gizle
Shakespeare Öldü, Aş Bunları
Düzgün Yaşa Gelecek Olanı Düşün!
Biletini al
İzmir - Sahne Terminal
ÖDENMEYECEK ! ÖDEMİYORUZ !
Oyun, İtalya varoşlarında yasam ve sınıf mücadelesi veren işçilerin karşılaştıkları güçlükleri anlatıyor. İki işçi ailesinin gündelik yaşamlarının dışında gelişen olaylar karşısında, birbirlerine ve sisteme karşı verdikleri mücadelenin komedisi...
Biletini al
Ankara Sanat Tiyatrosu
Ferhad ile Şirin
11 yıldır Demirdağı delen Ferhad'a doğru yola çıkmış bir haber ve bir grup yaralı insan: Bir yanda kaybedecek hiçbir şeyi olmayanların intikam hırsı ve inancı diğer yanda kaybetmek istemeyenlerin fedakarlığı ve sabrı.
Biletini al
İzmir - Sahne Terminal
Kızgın Damdaki Kedi
Kızgın Damdaki Kedi oyununu Zübeyde Hanım Kültür Merkezi mekanında 10 Mayıs 2018 tarihinde saat 20:00'da izlemek ve Kızgın Damdaki Kedi oyununa ait tiyatro biletini gişede sıra beklemeden satın alabilirsiniz.
Biletini al
Eskişehir - Zübeyde Hanım Kültür Merkezi
Vay Sen misin Ben Olan?
Oyun bazı insanların karakterlerinin yaşam koşullarına göre değişmeyebileceğini, insanın yedisinde neyse yetmişinde de o olabileceğini, iki farklı evliliğin üzerinden mizahi bir dille anlatıyor.
Biletini al
Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Tiyatro Salonu
Ben Ruhi Bey Nasılım
Türk Edebiyatının önemli şairlerinden Edip Cansever’in TDK ödülünü almış aynı adlı ırmak şiirinden oyunlaştırılan Ben Ruhi Bey Nasılım, konakta yetişmiş bir kentsoylu olan Ruhi Bey’in trajedisini anlatır
Biletini al
İzmir - Sahne Terminal
E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!