Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Ben Orhan Kemal

    Ben Orhan Kemal

    Paşa Limanı No : 66 Üsküdar / İSTANBUL (Tekel Müzesi ve Kültür Merkezi) 13 Haziran 2023 Salı
    110 dakika
    • Dram

    Ben Orhan Kemal

    Yaş Sınırı: 12+

    2 Perde

    Oyun, hikâye ve roman yazarı Orhan Kemal’in yazarlık serüvenine ve üretim süreçlerine odaklanıyor.  Oyunda, Orhan Kemal’in yaşamı, dönemin, siyasal ve sosyal arka planı ile birlikte kurgulanarak, yazarın edebiyat anlayışının biçimlenmesi, roman anlayışı ve üretimleri, Nazım Hikmet ile tanışması, siyasi mücadelesi, mapusluğu, gibi yaşamında dönüm noktası olan olaylar, toplumsal bir yaklaşım ve gerçekçi bir üslupla anlatılıyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Üsküdar Tekel Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ben Orhan Kemal Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBen Orhan Kemal İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresÜsküdar Tekel Sahnesi
    Organizasyon Rampa Tiyatro
    115,00 TL'den başlayan fiyatlarla