Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Türkiye Fashion Week - Türkiye Moda Haftası

    Sütlüce Mah. Karaağaç. Cad. Haliç Kongre Merkezi İdari Bina No:19 Kat:2, 34445 Beyoğlu 22 Mart 2023 Çarşamba
    • Etkinlik

    Türkiye Fashion Week - Türkiye Moda Haftası

    Etkinlikte 18 - 65 yaş sınırı vardır, 13.00 ve 18.00 arasında gerçekleşecektir.

    TÜRKİYE ‘nin ve Dünya’nın en prestijli TEKSTİL ve MODA markalarının yer aldığı, Uluslararası Moda organizasyonu «FASHION WEEK TÜRKİYE» , ekspozisyon / defile sunumlarını , Profesyonel mankenler eşliğinde 22-23 MART 2023 tarihlerinde , «HALİÇ KONGRE MERKEZİ» içerisinde gerçekleştirecektir. 
    Tüm dünya’da hazır giyim ve moda sektörüne köprü olan ve coğrafi konumu itibari ile Asya , Avrupa , Ortadoğu , Uzakdoğu ve Slav ülkeleri ile birlikte okyanus ötesi ülkelerde dahil iş birliği sağlayan 7 Kıta’nın en büyük ve en kapsamlı tek resmi moda platformunda , siz , değerli moda severleri , aramız da konuk olarak görmekten onur duyarız.

    23 Mart tarihi halka kapalıdır.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Haliç Kongre Merkezi - Galeri 2

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Türkiye Fashion Week - Türkiye Moda Haftası Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaTürkiye Fashion Week - Türkiye Moda Haftası İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresHaliç Kongre Merkezi - Galeri 2
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü