Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Earthday Celebration : Goril Reggea Ban

    Kavaklıdere, Tunus Cd. 14/A, 06410 Çankaya/Ankara 9 Şubat 2023 Perşembe
    • Konser.

    Earthday Celebration : Goril Reggea Ban

    Yaş Sınırı: +18

    Kapı Açılış: 20.00

    Konser Saati: 21.00

    Sonrasında Slang: 00.00

    Goril Reggae Band, 9 Şubat tarihinde IF Performance Hall'da sizlerle...

    Goril Reggea BandAralık 2018’de Umut Tanılkan (Leeudread) ve Arda Altunluoğlu tarafından Ankara’lı Reggae grubu olarak kuruldu.

    İlk sahnesini 2019 Mayıs ayında aldı…

    Aynı yıl, Başkent Üniversitesi, Hacettepe Üniversitesi, Ortadoğu Teknik Üniversitesi, Haymatlos Mekan, Milyon Performance Hall, Black’n Roll vb. yerlerde sahne performansı sergiledi… Yine 2019 yılında Kilyos Milyonfest’te sahne aldı.

    İlk single çalışması Koş isimli şarkıyla aynı yıl dinleyici önüne çıktı.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - IF Ankara Performance Hall

    •Herkes Katılım Sağlayabilir. (Kadın erkek dengesinin gözetilmeyeceği anlamında, 18 yaşını doldurmamış misafirler alınmayacaktır.)

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Earthday Celebration : Goril Reggea Ban Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraEarthday Celebration : Goril Reggea Ban Ankara Biletleri

    AdresIF Ankara Performance Hall
    80,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü