Vizyondaki Sinema Filmleri

Filtrele

Filtreleri Göster Filtreleri Gizle
Recep İvedik 5
Şahan Gökbakar'ın yazıp başrolünde yer aldığı Recep İvedik 5 serinin beşinci halkasıyla, Recep İvedik'in maceralarına devam ediyor.
Biletini al
Resident Evil: Son Bölüm
Resident Evil 5: İntikam’da bıraktığımız olayların hemen ardından, Alice’i (Milla Jovovich) insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olarak görürüz.
Biletini al
Gizli Sayılar
Theodore Melfi'nin yönetmenliğini üstlendiği film, üç siyahi kadının NASA'da yakaladığı başarıyı odağına alıyor.
Biletini al
Lego Batman Filmi
Batman, bu Lego filminde yanına aldığı Robin ile birlikte kendini yeniden keşfetme yolculuğuna çıkacak ve Gotham'ı Joker'in elinden kurtarabilmek için takım çalışmasının ne kadar önemli olduğunu anlayacaktır.
Biletini al
Ay Işığı
En İyi Film dalında Altın Küre Ödülü'nü kazanan, En İyi Film ve En İyi Yönetmen dahil 8 dalda Oscar adayı Ay Işığı, bir adamın gençlikten yetişkinliğe, hayatının çarpıcı anlarını gözler önüne seriyor.
Biletini al
Karanlığın Elli Tonu
E.L. James çok satan roman serisinin sinemaya uyarlanan ikinci filmi olan Karanlığın Elli Tonu, Christian ve Ana'nın tutku ve tehlike arasında gidip gelen ilişkisine odaklanıyor.
Biletini al
John Wick 2
2014 yılının en iyi aksiyon filmlerinden biri olarak gösterilen John Wick'in devam filmi, emeklilik günlerinden geri dönmek zorunda kalan John Wick'in neredeyse imkânsız görevine odaklanıyor.
Biletini al
Fragmanı İzle Biletini Al
Fragmanı İzle Biletini Al
E-bültenimize abone olun etkinlikleri kaçırmayın!