Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Ankara Manzarası

    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Ankara Manzarası

    Zamanı yakalayabilme hayaliyle durmadan koşan Adem, geçmişi geri getirmenin ve onda iz bırakan güzel günleri tekrar yaşamanın peşindedir. Ona sahip çıkan kırkımcı Ahmet dede ve ailesi ile büyürken; Ankara'nın tüm dünyaca bilinen ve çok değerli sof kumaşını, sofçuluğu ve tiftiğin sofa dönüşme evrelerini yakından tanır. 18.yy Ankara'sına doğmuş ve Anadolu insanının sıcaklığı ve sevecenliğiyle yoğrulmuş hayalperest Adem serüveninin sonunda zamanı yakalamanın geçmişin pesinde koşmakla değil; geçmişi sevgiyle yüreğinde taşıyıp, bugün çalışarak ve üreterek yarına iz bırakmakla mümkün olduğunu anlayacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü