Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    AUT

    Alsancak Mahallesi Kıbrıs Şehitleri Cad. İşçimenler İş Hanı D:146/B, 35220 Konak 14 Aralık Çarşamba - 21 Aralık 2022 Çarşamba
    95 dakika
    • Tiyatro

    AUT

    Süre : Tek Perde, 95 Dk. 

    Yaş : Yetişkin Oyunu (18+)

    Tür: Dram - (Sert İçerik)

    “Kötülükten gördüğüm iyiliği başka hiçbir şeyden görmedim ben.” diyenlerin hikayesi bu oyun!

    Futbolla ilgilenmeyenlerin de izlemesi gereken bir tarz! Alper Kul ve Özgür Özgülgün’ün yazdığı, Çağrı Turnalı’nın yönettiği oyun Tiyatrolog Oyuncuları tarafından sahneleniyor. İzmir’de ilk defa bu kadar sert bir oyun izleyeceksiniz. Küfürlere ve sokağın o pislik, eril dünyasına hazır olun! Gerçeği burnunuzun dibinde hissedeceksiniz. Oyun, futbol dünyasının içini dışındakilerin gözünden yansıtıyor. İnsanlara önemli kişi olabilmenin bedelini ödetiyor. Stat kapısını bekleyen Zehir, Ateş, Fidel, Öcü, Boza… Bu 5 arkadaşın başına gelenlerden sonra hayat hiçbir zaman eskisi gibi olmayacak!

    Yazar: Alper Kul, Özgür Özgülgün

    Yönetmen: Çağrı Turnalı

    Reji Asistanı: Öykü Su Akbaş

    Sahne Amiri: Müge Akman

    Dekor: Serdar Şahintaş

    Işık ve Ses: Çağrı Turnalı & Berahan Onat

    Kostüm: Hande Akyurt

    Makyaj: Çağrı Turnalı

    Aksesuar: Serdar Şahintaş & Sevcan Sava

    Oyuncular: Burak Korkmaz, Caner Arpat, Çağdaş Sur, Davut Yörük, Esmanur Sürücü, Mehmet Savat, Samet Ak, Serdar Şahintaş, Yetiş Bora

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Tiyatrolog Alsancak Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    AUT Biletleri ve Fiyatları

    İzmirAUT İzmir Biletleri

    AdresTiyatrolog Alsancak Sahnesi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresTiyatrolog Alsancak Sahnesi
    50,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü