Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Böyle Buyurdu Zerdüşt.

    Caferağa Mah. Moda Cad. Huzur Palas Pasajı alt katı N:35 Kadıköy/İstanbul 10 Aralık Cumartesi - 24 Aralık 2022 Cumartesi
    70 dakika
    • Dram

    Böyle Buyurdu Zerdüşt

    "Sanatı, yaşama yardım etmeye çağırıyorum."
    Friedrich Nietzsche

    İnsan, doğayla arasına mesafe koydu, insan, insanla arasına mesafe koydu, hayatla, düşleriyle, cesaretiyle, iradesiyle arasına mesafe koydu. Etik değerler yok olmanın kıyısında ve maalesef saplantılı, huzursuz yaşayışlarımız. 21. yüzyılın yıkık dökük ve itaatkâr insanlığı. Geliştiğimizi düşünüyoruz fakat teknoloji ilerledikçe insanın yaşam alanları da daralıyor. Büyük bir karmaşa var içimizde. Bireyin özünde var olan; hayatı yaratma gücü, gelişmeye açık bakış açısı zamanla yok olmanın eşiğine geldi. Duyguları ifade etme şeklimize ve yaşayış biçimine sürü toplumunun tepkisi ile cevaplar üretiyoruz. İnançlarımız, yaşam biçimimiz büyük çelişkilerle dolu.

    “Böyle Buyurdu Zerdüşt”  metninde;  üstinsan, güç istenci, bengi dönüş düşüncesini ele alarak yönümüzü saptadık. Nietzsche’nin bakış açısını, günümüz insanıyla bağlar kurarak deşifre ettik. Birbirimizi nasıl anlıyoruz? Kelimeler ya da gördüğümüz her şeye yüklediğimiz anlamların ne kadar doğru olduğunu sorgulamak istedik. Eğreti konumlarımız, yüzümüzde zorunlu maskeler ve asla kendinden tatmin olamayan insanlığımız! Peki, verdiğimiz kararlar; kişisel arzularımız mı yoksa dayatılan algının bir sonucu mudur? Bizler, kendi kararlarımızı alabilen bireyler miyiz? Belki öyleyiz… Belki de değiliz…

    İKSV tarafından verilen Gülriz Sururi – Engin Cezzar Tiyatro Teşvik Ödülü desteği ile üretilmiştir.

    Uyarlayan - Yöneten : Müge Saut 

    Müzik : Cem Yarkın 

    Işık Tasarımı : Alev Topal 

    Yönetmen Yardımcısı : Erdinç Doğancı, Emel Selvi 

    Çeviri Çalışması : N.Öykü Süs 

    Dekor : Feyyaz Yaman, Serhat Yüksekbağ 

    Işık Kumanda : Taha Özcan

    Fotoğraf : Volkan Erkan, Erdi Köseoğlu

    Dış Sesler : Ender Yiğit, Arda Kavaklıoğlu, Aybike Turan, Mustafa Dincir

    Oynayanlar : Nevzat Süs, Talha Kösten, Esra Kucur, Sevcan Sini, Betül Alaz ve Müge Saut

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Altkat Sanat

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Böyle Buyurdu Zerdüşt. Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBöyle Buyurdu Zerdüşt. İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresAltkat Sanat
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAltkat Sanat
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAltkat Sanat
    100,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü