Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Heidi

    • Çocuk Oyunu

    Heidi 

    NOT: Biletinial ile bilet alanlara tiyatro tarafından ön bölümden koltuk ayrılmaktadır. Ön bölümler sadece biletinial için ayrılmıştır. 

    Zaman zaman içinde karlı dağların eteğinde HEİDİ adında bir çocuk yaşarmış. Teyzesi günlerden birgün Heidi’yi Alp Dağlarının zirvesinde yaşayan Büyük Babasının yanına bırakmaya karar vermiş. Karlı ve fırtınalı bir yolculuğun ardından Alp Dağlarının zirvesindeki Büyük Babanın kulübesine varmışlar.
    Heidi'nin Alp Dağları'ndaki macerasını merak eden tüm tiyatro severleri oyunumuza bekliyoruz.

     

    Eser: Johanna Spyri
    Uyarlayan: Hamza Ölmez
    Yöneten: Mustafa Ölmez
    Işık & Müzik: Duygu Kula
    Genel Koordinatör: Ergin Keskin
    Oyuncular:
    Estel Giritlioğlu
    Nuri Cabaroğlu
    Melih Karlık
    Ayşenur Fındık
    Yiğit Furkan Atcı
    Perihan Akbulut
    Eren Oktay
    Mustafa Ölmez

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü