Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    İşsizsin Sen İşsiz Kal

    60 dakika
    • Dram
    • Komedi

    İşsizsin Sen İşsiz Kal

    Süre: 60 dk

    Öteki olmak, dışlanmak,
    Yalnızlaşmak...
    Ve sonra tüm duygularını kaybedip, yaşadığı şeylerle dalga geçmek…
    Üniversiteden mezun olduktan sonra, ötekileştirilen, görmezden gelinen  “İşsizlik” adlı topluluğun bir üyesidir Kaan…
    Hikaye tanıdık geldi değil mi?
    Herkesin hayatındaki bir kesit veya hayatının tamamı olan bu işsizlik durumunda, Kaan’ın hikayesine şahit olacaksınız. Alanı hariç neredeyse her işte çalışmayı deneyen kahramanımız; oyunda, kendisine açılan (!) gerek özel hayatı gerek iş hayatında, her kapının nasıl tek tek suratına kapandığını, gittiği iş görüşmelerinde yaşadıklarını, hayatta kalma çabasını ve en önemlisi nasıl görmezden gelindiğini, kara komedi üslubu ile anlatıyor.

    Yazan-Yöneten-Oynayan: Oğuz Kaan Aydın
    Prodüktör: Miraç Meydan
    Kostüm: Mustafa Emre Aydın

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü