Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Mavi Kahramalar Müzikali

    55 dakika
    • Müzikli Çocuk Oyunu

    Mavi Kahramalar Müzikali

    Yaş Sınırı: 2 Yaş ve üzeri için uygundur.
    Süre: 55 Dk.
    Müzikal Çocuk Oyunu

    Burası daha önce mutsuzluğun hiç ayak basmadığı, mavi hissetmenin bile neşe verdiği bir yer: Şirinler köyüne hoşgeldiniz.

    Şirinler bir piknik yapmak isterler fakat unuttukları bir şeyler var. Bakalım Şirin Baba onlara ne gibi sürprizler hazırlayacak? Şirinlerin yeni bir macera peşinde olduğu, müzikli interaktif çocuk oyunu Ayçıl Sanat Yapım ve Almila Tiyatro Atölyesi katkıları ile sizlerle buluşuyor!

    GNL. Sanat Yönetmeni: Mahmut Yıldırım

    Yazan: Vedat Çiftçi

    Yöneten: Fırat Mengüş

    Ses ve ışık: Murat Yavuz

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
     
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
     
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
     
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
     
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü