Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Woyzeck

    70 dakika
    • Tiyatro

    Woyzeck

    Süre: 70 Dakika / Tek Perde

    Askerde berber olarak çalışan Woyzeck, gayri resmi karısıyla beraber yaşar. Geçimini Yüzbaşının ayak işlerini yaparak ve Doktorun deneylerine kobaylık ederek sağlar. Bu süreçte oyun dünyasındaki düzenin, insan yaşantısındaki yankısına tanıklık ederiz.
    WOYZECK, yaşam ve panayır benzerliğinden yola çıkılarak sahneye konulmuştur. Bir panayır paralelliğinde kurulan yaşam fikri, dekor kullanılmadan oluşturulan oyun alanı ve oyun plastiğinde kullanılan karton malzeme yoluyla desteklenir. Kostümlerin aynı olduğu ve 4 oyuncu kişisi ile oynanan oyun, 4 oyuncu kişisinin rolleri her ayrı sahnede sürekli değişerek oynaması üstünden çalışılmıştır. Süreç boyunca, oyunda var olan yaşama kültürünün nasıl işlediği ve insanı neye dönüştürdüğü gözlenir.
    Peki insan ve insan yaşantısı, bozuk düzenin neresindedir?

    Yazan: Georg Büchner
    Çeviren: Hasan Kuruyazıcı
    Süpervizör: Ali Düşenkalkar
    Yöneten: Egemen Ulaş Önkal
    Yönetmen Yardımcısı: Nadide Deniz Korkmaz
    Oynayanlar: Ali Varol, Egemen Ulaş Önkal, Gökçe Karaman, Nadide Deniz Korkmaz
    Işık Tasarımı: Ali Düşenkalkar
    Aksesuar Uygulama: Gökçe Karaman
    Reji Kumanda: Gaye Koyun, Emirhan Eroğlu
    Oyun Fotoğrafları: Tiyatro Amorf

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü